FOTO ENSI

Wedding Photographer & Videographer Galeri

FOTO ENSI

Foto dhe momente që mbartin emocion. Galeri

FOTO ENSI

Përjetësojmë kujtimet tuaja. Galeri
Photo Studio

Fotograf dhe Videograf në qytetin e Korçës. Pranë jush në Eventet më të rëndësishme.

FOTO ENSI është një Studio Foto dhe Video në qytetin e Korçës, me eksperiencë mbi 25 vjeçare. Me Çertifikime të shumta në fushën e Fotografisë, Design dhe Teknologjisë.

Kjo është dita juaj më e veçantë! Ne kujdesemi që ta tregojmë atë sa më bukur, përmes Fotografisë! Ofrojmë Konsultën Falas në lidhje me detajet Artistike të Eventit tuaj. Kujdesemi që idenë tuaj t'a shndërrojmë në Art!

Ne jemi Sindi & Nikolin, çifti që zgjodhi një ndër fotografët më të mirë, Foto Ensin. Ishte një eksperiencë relaksuese, krejt pa siklet, ku realizuam foto plot buzëqeshje dhe dashuri falë punës të duruar dhe të pa lodhur, foto plot emocione për ditën më të pa harruar të jetës tonë.
Pa asnjë dyshim do ja sygjeroja çdo çifti që dëshiron të bëjë fotot, çastet më madhështore që do të mbeten gjatë gjithë jetës së tyre në memorie, të vetmin Foto Ensi i cili bën ëndrrën realitet. Do të jetë gjithmonë me ne në çdo gëzim tonin falë punës së tij perfekete!

Sindi & Nikolin
Wedding

Përshëndetje miqtë e mi. Dua të shkruaj diçka për fotografin më të njohur FOTO ENSI.. i cili është një profestonist shumë i mirë në këtë fushë, i sjellshëm, shumë korrekt me gjithçka, i dashur me çdo person dhe për këtë jam shum mirënjohës..... Më ka mahnitur me dasma, foto shum të bukura që vetëm Ensi di t'i organizojë kaq bukur. Të falenderoj shumë Foto Ensi për emocionin që na jep.
Me respekt Ergysi

Ergyst & Bleona
Wedding

Une jam Jorida Mollaymeri dhe nese do më thoshin të zgjidhja një vend ku mund të bëja foto të bukura, gjithmonë do ju zgjidhja ju. Kjo për vet faktin se klientët aty trajtohen në një menyre të tillë që të bën të ndihesh e vlerësuar dhe aspak në siklet ,por përkundrazi ndihesh mirë dhe fotot dalin gjithnjë të shkëlqyera.😍
Jam e lumtur që kam zgjedhur të ruaj kujtimet e mia me fotot tuaja dhe do vazhdoni të jeni zgjedhja ime! Faleminderit!

Jorida Mollaymeri
PhotoShooting

Foto Ensi është vendi i duhur për të fiksuar momentet e bukura të jetës. Një shërbim korrekt, i kujdesshëm ndaj detajeve, Foto Ensi hedh dozën e artit tek momenti juaj duke e shndërruar atë në një pikturë! Do e zgjidhnim sërish per thjeshtësinë, përpikmërinë dhe vëmendjen absolute që ka per lumturinë e klientit.

Belle - Little Paris
PhotoShooting

Ne patëm fatin të kishim një bashkëpunim me Studio Ensi për një shërbim fotosh dhe video në një nga gëzimet tona familjare. Përveç shërbimit plot përkushtim gjatë eventit, për t'u vlerësuar ishte dhe cilësia dhe kualiteti i lartë i produkteve që morrëm në fund. Ne jeni shumë të kënaqur dhe mirënjohes!😊

Eirini & Mixalis
Wedding

Jemi shumë të lumtur që ditën tonë më të bukur jua besova juve. Jemi shumë të kënaqur me shkëlqimin dhe realizimin e fotove, xhirimin e vidjoklipit dhe dasmën. Faleminderit shumë për punën që realizuat për ne.

Ardit & Linarda
Wedding

Jam shume e kenaqur nga bashkunimi me studjon tuaj. Sherbimet, cilesia, korrektesia juaj eshte shume premtuse. Faleminderit qe jeni pjese e gezimeve tona.

Ermiona & Denis
Wedding
KONTAKTO

Rezervo Datën

Ju ftojmë të bisedojmë nga afër për detajet e Eventit tuaj. Mund të na shkruani duke lënë të dhënat tuaja dhe mesazhin. Foto Ensi, Korçë.

Leave this empty: